صندلی جالب برای افراد سرپا!

این صندلی جالب و پوشیدنی که برای افرادی که دائم در حالت ایستاده هستند

و شغلشان ایجاب میکند دائم سرپا باشند و فرصت نشستن پیدا نمی کنند طراحی شده است نظر ما را به خود جلب کرد با ما در ادامه مطلب همراه باشید

اگر شغل شما ایجاب می کند که چندین ساعت سر پا بایستید، این صندلی نوآورانه همان چیزی است که منتظرش بودید.

The-Wearable-Chair-Allows-You-To-Sit-While-Standing-352x205

 این صندلی پوشیدنی که به شما امکان می دهد در همان حالتی که ایستاده اید بنشینید، به لحاظ فنی یک صندلی واقعی نیست. بیشتر شبیه یک پا است که به دور کفل و پاهای شما پیچیده می شود که به شما کمک می کند موضعی را انتخاب کنید که از سرپا ایستادن راحت تر است. حتی می توانید این وسیله را در موقعیت های مختلف قفل کنید تا زاویه قوزک پا و مفاصل زانو را تنظیم کنید.

اولین باری که موقعیت مورد نظرتان را انتخاب کنید آرامش نشستن را بدون آنکه واقعاً نشسته باشید تجربه خواهید کرد. این وسیله فشار را بر روی ران شما پخش می کنید و گرفتگی کلی مفاصل و ماهیچه ها را کاهش می دهد. این صندلی کاملاً از کربن ساخته شده بنابراین برای استفاده کردن در دوره های طولانی مدت انعطاف پذیر و راحت است. نیازی به باتری یا نیرویی برای عمل کردن ندارد.

این صندلی در ابتدا برای کمک به جراحان برای استراحت دادن به پاهایشان به هنگام انجام جراحی های طولانی طراحی شده بود اما انتظار می رود افرادی که در مشاغلی مانند تدریس، مهمانداری یا در کارخانه کار می کنند نیز از آن استقبال کنند.

این محصول همچنان در حال توسعه است و انتظار می رود که در سال جاری به بازار عرضه شود.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!